نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: رابطه جنسی بدون قصد ازدواج

7002
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38286
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Question رابطه جنسی بدون قصد ازدواج

سلام ،
    پسرم ، 24 سالمه ، ترم آخر کارشناسی ارشد یه رشته مهندسی هستم ، به صورت پاره وقت کار میکنم و یه سری برنامه ها برای آینده ام دارم.
    به چند دلیل ، حالا حالا ها قصد ازدواج ندارم،

یک) آمادگی برای قبول مسئولیت سنگین همسر ندارم،
    دوم) اوضاع مالی خودم و خانوادم خیلی خوب نیست و چند سالی طول میکشه تا به ثبات برسه،
    سوم) نیاز به تمرکز فکر و انرژی روی کارم دارم تا به موفقیتی که میخوام برسم، و ازدواج این تمرکز رو از من میگیره.

به خاطر نیازهایی که همه آقایون دارن، میخوام وارد یک رابطه دوستی با یک خانم بشم،
    شاید داشتن رابطه جنسی توی غرب ، خیلی امر روتین و معمولی محسوب بشه، اما در جامعه ما این طور نیست. و این باعث شده که من همش با خودم کلنجار برم.
    که آیا این کار صحیحه ، آیا ظلم در حق اون خانم نیست (در جامعه ای مردمحور فعلی) ، آیا شانس ازدواج رو از اون خانم نمیگیرم، اگه رابطه عاطفی شکل گرفت چی؟ و ...
    با این تفاسیر که من به هیچ عنوان قصد ازدواج ندارم، به نظرتون وارد شدن به یک رابطه عمیق کار درستی هست یا خیر
    اگر به نظرتون بستگی به موقعیت داره ، نام ببرید دقیقا فکر میکنید کجا درسته و کجا غلط
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رابطه جنسی بدون قصد ازدواج

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که برقراری رابطه جنسی با یک زن در هر حالتی می تواند برای او ایجاد وابستگی کند و افراد کمی وجود دارند که ممکن است بدون تعهد دوستی و یا هدف بلند مدت و داشتن رابطه عاطفی وارد یک رابطه بر اساس برطرف کردن نیاز جنسی شوند که در این حالت نیز آسیب های دیگری چون بیماری های مقاربتی ، نیاز به دادن هزینه و.. مطرح می شود که ریسک این روابط را بالا می برد .
    داشتن نیاز جنسی هر انسانی چه زن و چه مرد قابل درک می باشد اما نیاز است که مدیریت بیشتری بر این نیاز وجود داشته باشد تا تنها به دلیل این نیاز جنسی به سمت مشکلات احتمالی روابط پیش نروید .
    در هرصورت اینجا فرهنگ و هنجارهای مخصوص به خود را دارد که شما نیز نسبت به آن بینش دارید و بهتر است همه جوانب را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط aram671 نمایش پست ها
    سلام ،
    پسرم ، 24 سالمه ، ترم آخر کارشناسی ارشد یه رشته مهندسی هستم ، به صورت پاره وقت کار میکنم و یه سری برنامه ها برای آینده ام دارم.
    به چند دلیل ، حالا حالا ها قصد ازدواج ندارم،

یک) آمادگی برای قبول مسئولیت سنگین همسر ندارم،
    دوم) اوضاع مالی خودم و خانوادم خیلی خوب نیست و چند سالی طول میکشه تا به ثبات برسه،
    سوم) نیاز به تمرکز فکر و انرژی روی کارم دارم تا به موفقیتی که میخوام برسم، و ازدواج این تمرکز رو از من میگیره.

به خاطر نیازهایی که همه آقایون دارن، میخوام وارد یک رابطه دوستی با یک خانم بشم،
    شاید داشتن رابطه جنسی توی غرب ، خیلی امر روتین و معمولی محسوب بشه، اما در جامعه ما این طور نیست. و این باعث شده که من همش با خودم کلنجار برم.
    که آیا این کار صحیحه ، آیا ظلم در حق اون خانم نیست (در جامعه ای مردمحور فعلی) ، آیا شانس ازدواج رو از اون خانم نمیگیرم، اگه رابطه عاطفی شکل گرفت چی؟ و ...
    با این تفاسیر که من به هیچ عنوان قصد ازدواج ندارم، به نظرتون وارد شدن به یک رابطه عمیق کار درستی هست یا خیر
    اگر به نظرتون بستگی به موقعیت داره ، نام ببرید دقیقا فکر میکنید کجا درسته و کجا غلط
    ممنون
    سلام
    در ایران هم روتین شده و به ذاته هیچ موردی نداره
    فقط این نکته رو مدنظر بگیرین که با صداقت وارد عمل بشین و به دختر موردنظرتون بگین که قصدتون صرفا یه رابطه دوستیه و فعلا بنابر ازدواج ندارین

ضمنا چون در ایران هنوز عده زیادی از دخترها از معضل الزام به حفظ پرده بکارت رنج میبرن و مجبورن از روشهای دیگه استفاده کنن که بکارت کذایی حفظ بشه ترجیحا با دختری برنامه برین که فاقد بکارت باشه
    هم دستتون بازتره هم اینکه ریسک اسیب به بکارت و تبعاتش وجود نخواهد داشت

به لحاظ حفظ بهداشت هم دقت بفرمایین
    با افراد خیابونی اصلا برنامه ای نداشته باشین
    اینا اولا احتمال الودگیشون بالاست و دوما خیلی تاجر مابانه به این مساله نگاه میکنن و به همون مقدار که پول میگیرن مایه میزارن!

شما یه پسر اجتماعی هستین و خیلی خوب میتونین فرق بین دخترای درست حسابی رو از دخترای خیابونی تشخیص بدین

اگه به این نکات که عرض کردم توجه کنین همه چیز بلامانع خواهد بود
    نیاز نیست بیخودی به خودتون فشار بیارین و از لذتهایی که حق شماست محروم بمونین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

داشتن رابطه با خانمها مستلزم صرف هزینه است و شما اگه توان یا خواست هزینه کردن رو ندارید فکر نکنم کسی باهاتون وارد رابطه بشه.

کاری که خودت میدونی اشتباهه هیچوقت پیگیری نکن و انجام نده.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام شما خواهر دارید؟

7. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38286
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که برقراری رابطه جنسی با یک زن در هر حالتی می تواند برای او ایجاد وابستگی کند و افراد کمی وجود دارند که ممکن است بدون تعهد دوستی و یا هدف بلند مدت و داشتن رابطه عاطفی وارد یک رابطه بر اساس برطرف کردن نیاز جنسی شوند که در این حالت نیز آسیب های دیگری چون بیماری های مقاربتی ، نیاز به دادن هزینه و.. مطرح می شود که ریسک این روابط را بالا می برد .
    داشتن نیاز جنسی هر انسانی چه زن و چه مرد قابل درک می باشد اما نیاز است که مدیریت بیشتری بر این نیاز وجود داشته باشد تا تنها به دلیل این نیاز جنسی به سمت مشکلات احتمالی روابط پیش نروید .
    در هرصورت اینجا فرهنگ و هنجارهای مخصوص به خود را دارد که شما نیز نسبت به آن بینش دارید و بهتر است همه جوانب را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید.
    سلام ، ممنونم بابت نظرتون.
    منظور من از رابطه ، صرفا رابطه جنسی و حیوانی نیست. رابطه ای که من ازش حرف میزنم، همه فاکتورهای یه رابطه سالم، مثل احترام، علاقه،تعهد، صرف وقت یا هزینه در حد توانم و ... رو داره، حتی تا زمانش هم محدود نیست و تا زمانی که امکانش باشه، میتونه ادامه پیدا کنه، ولی صرفا هدف نهایی به اسم ازدواج توش وجود نداره.
    فارغ از بحث مذهب، به نظرتون چنین رابطه ای میتونه درست باشه؟ از لحاظ انسانی یا اخلاقی.

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    در ایران هم روتین شده و به ذاته هیچ موردی نداره
    فقط این نکته رو مدنظر بگیرین که با صداقت وارد عمل بشین و به دختر موردنظرتون بگین که قصدتون صرفا یه رابطه دوستیه و فعلا بنابر ازدواج ندارین
    ضمنا چون در ایران هنوز عده زیادی از دخترها از معضل الزام به حفظ پرده بکارت رنج میبرن و مجبورن از روشهای دیگه استفاده کنن که بکارت کذایی حفظ بشه ترجیحا با دختری برنامه برین که فاقد بکارت باشه
    هم دستتون بازتره هم اینکه ریسک اسیب به بکارت و تبعاتش وجود نخواهد داشت
    به لحاظ حفظ بهداشت هم دقت بفرمایین
    با افراد خیابونی اصلا برنامه ای نداشته باشین
    اینا اولا احتمال الودگیشون بالاست و دوما خیلی تاجر مابانه به این مساله نگاه میکنن و به همون مقدار که پول میگیرن مایه میزارن!

شما یه پسر اجتماعی هستین و خیلی خوب میتونین فرق بین دخترای درست حسابی رو از دخترای خیابونی تشخیص بدین

اگه به این نکات که عرض کردم توجه کنین همه چیز بلامانع خواهد بود
    نیاز نیست بیخودی به خودتون فشار بیارین و از لذتهایی که حق شماست محروم بمونین
    ممنون از نظرتون.
    به هیچ عنوان به دنبال رابطه های خیابونی یا صرفا جنسی نیستم.
    ولی همین جوری که توی سایر نظرات هم میبینید، این روتین شدن خیلی بستگی داره به محیط.

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

داشتن رابطه با خانمها مستلزم صرف هزینه است و شما اگه توان یا خواست هزینه کردن رو ندارید فکر نکنم کسی باهاتون وارد رابطه بشه.

کاری که خودت میدونی اشتباهه هیچوقت پیگیری نکن و انجام نده.
    سلام ممنون از نظرتون.
    من نگفتم قصد هزینه کردن ندارم. در حد توان خودم، چرا هم وقت میذارم هم هزینه میکنم برای رابطه ای که توش هستم. ولی اینکه در عوض چی به دست میارم جای بحث داره.
    و مشکل اینجاست که دقیقا نمیدونم اینکار اشتباه یا نه، یه جورایی نظر شما رو هم برای همین پرسیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام شما خواهر دارید؟
    سلام، خیر ندارم.

9. کاربران زیر از aram671 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38286
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اما از دیروز تا الان که به این موضوع فکر میکردم، به همراه نظرات شما، به یه جمع بندی رسیدم.

اینکه برقرای چنین رابطه ای (بدون قصد ازدواج) با کسی که اون هم چنین توقعی از رابطه اش نداره، و هر دو طرف صادقانه این موضوع رو به طرف مقابل بگن، اشکالی نداره.
    اگر چه فکر نمیکنم چنین موردی خیلی راحت پیش بیاد، شاید چون به نظرم خانم ها هدف رابطه جدی رو ازدواج میبینن.

11. 2 کاربران زیر از aram671 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

اما از دیروز تا الان که به این موضوع فکر میکردم، به همراه نظرات شما، به یه جمع بندی رسیدم.

اینکه برقرای چنین رابطه ای (بدون قصد ازدواج) با کسی که اون هم چنین توقعی از رابطه اش نداره، و هر دو طرف صادقانه این موضوع رو به طرف مقابل بگن، اشکالی نداره.
    اگر چه فکر نمیکنم چنین موردی خیلی راحت پیش بیاد، شاید چون به نظرم خانم ها هدف رابطه جدی رو ازدواج میبینن.
    دوست عزیز
    اولا به جمع بندی درست و صحیحی رسیدین و صدالبته پیدا کردن کیس مناسب واسه اون چیزی که شما مدنظرتونه یعنی رابطه دوستی توام با روابط جنسی یه مقدار سخت و زمانبره و شناسایی و پیدا کردنش دقت میخواد اما حتما پیدا میشه
    نگران نباشین

درمورد روتین شدنش هم خیالتون راحت که خیلی وقته روتین شده
    بله! شعار زیاد میدن
    شما هرکجا این خواسته به حق و طبیعی خودتونو مطرح کنین با کوهی از شعارهای منع کننده مواجه میشین اما خود شعاردهنده ها هم در زندگی شخصیشون همین برنامه ها رو روتین کردن

اشکال اکثر ایرانیها اینه که اگه ازشون نظر بخواین یهو تبدیل به یه شیخ ریش سفید میشن برات اما وقتی به خلوت خودشون مراجعه میکنین میبینین خیلی کارها واسشون کاملا حل شده و عادیه
    منظورم فقط اعضا سایت نیست بلکه عموم جامعه س و شما اگه این سوالتونو از اهالی محلتون همکلاسیهاتون استادای دانشگاهتونم بپرسین دقیقا با همین پاسخهای اندرزگونه و افراطی مواجه میشین
    حال انکه همون اهالی محل و همکلاسیها و استاداتون وقتش که برسه به خودشون انقد سخت نمیگیرن

عذر میخوام شما اگه برین تو یه جمع ۱۰۰ هزار نفری و ازشون بپرسین اگه به هرکدوم از شماها صدمیلیارد تومن بدن حاضرین به عوضش یبار با اون طرف رابطه مقعدی داشته باشین؟!
    خنده داره که همه جواب میدن نه! هرگز!
    اما فک میکنین اگه تو واقعیت همچی پیشنهادی بشون بشه نمیپذیرن؟!

خیلی به شعارهای مردم نگاه نکنین بلکه جامعه رو نگا کنین که هر جوون مجردی لااقل یه پارتنر واسه خودش داره
    ملاک اون چیزیه که داره اتفاق میفته نه اون شعارهای کیلویی که هیچی پشتش نیس جز تظاهر و ادعا و فریب دادن دیگران
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

13. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    نظرات دوستان قابل احترام بود و حرفی توش نیست اما انقدرها هم که شما فکر میکنید گزینه سختی نیست پیدا کردن یک شخص مناسب که ایشون هم نیتشون فقط رابطه دوستانه باشه سخت نیست
    البته میشه گفت بستگی به شرایط شما و شهر س************ت و وسعت شهر و...... بستگی داره اما به میمنت آمار بالای طلاق و بالا رفتن سن ازدواج که داره کم کم به 40 سال میرسه بازهم میشه گفت زیاد سخت نیست
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

شما کافی با اون خانم صادقانه صحبت کنید که صرفا رابطه جنسی قرار برقرار شه و عاطفی نباید شکل بگیره کلا از همون اول صادقانه ولی محترمانه نظرتون و بگید

خانم های زیادی هستن که خودشونم این نوع رابطه رو فقط میخواد بدون درگیری احساسات
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42118
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ وقت اینکارو نکن از نظر احساسی وابسته میشین مخصوصا دختره, ************ فقط رابطه ی فیزیکی نیست بلکه هم جسم وهم روح در این رابطه به هم پیوند میخوره.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بازم یک مشکل دیگه بخاطر رابطه جنسی
    نمیدونم مسئولین کی قراره دست بکار بشن ؟ فشارهای روحی و عاطفی پدر قشر جوون رو درآورده و واقعا نمیشه جلوش رو گرفت
    قدیم تر اینجوری نبود , اینترنت و شبکه مجازی مثلا اینستاگرام نبود جوونا اینقدر تصویر تحریک برانگیز ببینن
    الان واقعا نمیشه جلوش رو گرفت و جوونا واقعا تحت فشار هستن , هر کسی هم گفته تمایل ندارم یا نمیخوام دروغ گفته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)